Na Drugom Psihošpanciru u Varaždinu 2017.god. koji organizira Društvo psihologa Varaždin uz pokroviteljstvo Sveučilišta Sjever Varaždin i Međimurskog veleučilišta u  Čakovcu  od 17. do 20.2.2017.god. sudjeluju  djelatnice Odjela za psihijatriju Opće bolnice Varaždin svojim stručnim radovima.

Pod 1.

„Ovisnost o alkoholu i nasilje u obitelji iz ugla psihijatra nakon deset godina primjene“

Mr.sc. Zemira Medved,dr.med., spec. psihijatrije, uža specijalizacija socijalne psihijatrije, Odjel za psihijatriju Opće bolnice Varaždin

Pod 2.

„Bigoreksija“

Nevenka Furjan, med. sestra; Kristina Plantak, med.sestra; Vesna Vodopija, bacc.med.techn., Odjel za psihijatriju Opće bolnice Varaždin

Pod 3.

„Vedrina duha“

Marija Krobot, medicinska sestra, Odjel za psihijatriju Opće bolnice Varaždin

Pod 4.

„Mali agresivac“

Romina Picek, bacc.med.techn.; Vesna Kežić, med.sestra; Nevenka Bahun, med.sestra, Odjel za psihijatriju Opće bolnice Varaždin

U Varaždinu, 18.2.2017.god.

SVE ZAINTERESIRANE POZIVAMO DA POGLEDAJU PROGRAM PSIHOŠPANCIRA KOJI TRAJE NA STRANICAMA DRUŠTVA PSIHOLOGA VARAŽDIN ! IMA ZA SVAKOGA PONEŠTO!